+90(266) 249 58 73

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Oryantal

Oryantal

Dünyanın en eski danslarından Oryantal, kelime anlamıyla Doğu’nun Dansı demektir. Orta, Yakın Doğu ve Kuzey Afrika’ya özgü etnik bir dans olarak bilinen oryantal dansı, eğlencenin yanında dramı da yansıtan akıcı bir danstır. Günümüzde Oryantalin Mısır, Türk ve Lübnan olmak üzere üç temel stilinin yanında Amerikan hibrid stilleri vardır. Kendine özgü makamları ve ritimler olan oryantalde insan vücudunun tüm kıvraklığı gözler önüne serilir.

Kıvrak ritimleri yaşayarak vücudunuzu daha iyi anlamak ve rahatlamak… Formda ve zinde kalmak artık çok daha keyifli ve eğlenceli!

Tüm estetik ve çekiciliğiyle Oryantal Dansı rahat ve dost bir ortamda, akademik tekniklerle kolayca öğrenecek, vücudunuzu yeniden keşfedeceksiniz. Bilinçli bir eğitimle vücut hâkimiyetinizi artırıp danslarınızla göz kamaştıracaksınız! Ferman Dans Akademisi ile dans etmek çok kolay.

Oryantal için yorumlar kapalı
76 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN